Excelsior vs FC Volendam, wynik meczu - 2-0

Excelsior vs FC Volendam 2-0.

Pierwsza część spotkania między Excelsior a FC Volendam zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-01-20 19:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 17 pomiędzy Excelsior a FC Volendam.

Gole strzelali: D. Mirani 18' 1-0 M. Azarkan 80' 2-0 J. Baas

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 75'

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 68'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny arbiter meczu - Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Excelsior zmierzy się już z Waalwijk, następne spotkania z drużynami AZ Alkmaar i NEC Nijmegen. Kolejno natomiast FC Volendam z AZ Alkmaar. Następne mecze zagra z drużynami Twente i Vitesse.

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą fascynujące poczynania w lidze Eredivisie. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Redouan El Yaakoubi Brian Plat nieraz zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Dlatego więc warto przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Excelsior i FC Volendam z ligi Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Van Donge & De Roo Stadion.