Spotkanie Vitesse - FC Volendam, wynik końcowy 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Vitesse a FC Volendam zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-09-17 16:45 na stadionie GelreDome rozegrał się emocjonujący mecz ligi Eredivisie kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Vitesse oraz FC Volendam.

Gole strzelali: R. Mühren 21' 0-1 B. Białek 48' 1-1 K. Kozłowski

Żółte kartki Vitesse: Bartosz Białek 62' Enzo Cornelisse 78'

Żółte kartki FC Volendam: Filip Stanković 62'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki FC Volendam:

Sędzią głównym tego spotkania był Erwin Blank, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Vitesse zmierzy się już z Twente, następne spotkania z drużynami Fortuna Sittard oraz Cambuur. Kolejno natomiast FC Volendam z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Ajax oraz Emmen.

Coraz częściej liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Eredivisie. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Bartosz Białek Filip Stanković nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między graczami zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe gole i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Vitesse i FC Volendam i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak GelreDome.