Spotkanie między Utrecht oraz FC Volendam dnia 2024-02-04 13:30 na stadionie Stadion Galgenwaard - 4-2

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stadionie Galgenwaard odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Utrecht i FC Volendam w ramach 20. kolejki Eredivisie. Po zaciętym pojedynku to Utrecht wyszło zwycięsko, pokonując rywali 4-2. Wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie Utrecht 2-1. Mecz odbył się 4 dni temu, o godzinie 13:30.

Mecz pomiędzy drużynami: Utrecht przeciwko FC Volendam

W dniu 4 lutego 2024 roku na stadionie Galgenwaard odbyło się starcie pomiędzy drużynami Utrecht i FC Volendam. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-2.

Pierwszą bramkę zdobyli goście, a otworzył wynik Z. Booth w 9. minucie meczu, po asyście B. Ould-Chikh. Gospodarze szybko odpowiedzieli i wyrównali wynik za sprawą T. Bootha w 38. minucie. Kolejną bramkę dla Utrecht strzelił N. Viergever tuż przed przerwą, ustalając wynik na 2-1.

Po przerwie, w 54. minucie, Josh Flint doprowadził do wyrównania 2-2. Jednak gospodarze nie zamierzali odpuszczać i ponownie objęli prowadzenie za sprawą T. Bootha w 57. minucie. Ostateczny wynik meczu został ustalony przez tego samego zawodnika, który zdobył swoją drugą bramkę w 84. minucie, po asyście V. Jensena, zapewniając zwycięstwo Utrecht.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Othman Boussaid oraz Mike van der Hoorn z Utrecht oraz Josh Flint z FC Volendam otrzymali żółte kartki. Czerwone kartki nie zostały użyte w tym meczu.

Następne mecze dla Utrecht to spotkania z Fortuna Sittard, Twente oraz Heracles, natomiast FC Volendam zmierzy się z PSV Eindhoven, Vitesse oraz Heerenveen.