Spotkanie pomiędzy FC Volendam i NEC Nijmegen zakończone wynikiem 1-4 na stadionie Kras Stadion dnia 2022-08-14 10:15

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Volendam oraz NEC Nijmegen wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

W dniu 2022-08-14 10:15 na stadionie Kras Stadion odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 2 pomiędzy FC Volendam a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: D. van Mieghem 11' 1-0 B. Benamar E. Tavşan 17' 1-1 M. Duelund O. Tannane 19' 1-2 Pedro Marques M. Duelund 76' 1-3 L. Schöne J. Bruijn 90' 1-4 M. Duelund

Żółte kartki FC Volendam: Daryl van Mieghem 34' Carel Eiting 56'

Żółte kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki FC Volendam:

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Główny arbiter spotkania to Ingmar Oostrom, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu FC Volendam stanie naprzeciw Twente, następne spotkania z drużynami PSV Eindhoven i Sparta Rotterdam a NEC Nijmegen zmierzy się z Groningen. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Heerenveen.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Daryl van Mieghem wielokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite walki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. FC Volendam oraz NEC Nijmegen i ich udział w Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Kras Stadion.