Mecz Heracles vs Groningen zakończony wynikiem 4-2

Heracles vs Groningen, wynik 4-2.

Pierwsza połowa spotkania między Heracles a Groningen zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2021-12-18 19:00 na stadionie Erve Asito rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki - 17. Zmierzyły się ze sobą Heracles i Groningen.

Gole strzelali: J. Larsen 9' 0-1 T. Suslov B. Başacıkoğlu 31' 1-1 G. Quagliata N. Laursen 34' 2-1 K. Sierhuis R. Postema 78' 2-2 L. Duarte O. Kiomourtzoglou 87' 3-2 B. Başacıkoğlu N. Kasanwirjo 89' 4-2

Żółte kartki Heracles: Marco Rente 44' Noah Fadiga 77'

Żółte kartki Groningen: Mike te Wierik 85'

Czerwone kartki Heracles:

Czerwone kartki Groningen:

Sędzią głównym tego spotkania był Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Heracles zmierzy się już z Cambuur, następne spotkania z drużynami NEC Nijmegen i GO Ahead Eagles. Kolejno natomiast Groningen podejmie AZ Alkmaar. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i NEC Nijmegen.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Eredivisie. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Marco Rente Mike te Wierik systematycznie gwarantują fantastycznym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Eredivisie i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Heracles oraz Groningen z ligi Eredivisie zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Erve Asito.