Excelsior - FC Volendam, wynik meczu 2-0

Excelsior - FC Volendam, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Excelsior i FC Volendam wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-01-20 19:00 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion rozegrał się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Excelsior i FC Volendam.

Gole strzelali: D. Mirani 18' 1-0 M. Azarkan 80' 2-0 J. Baas

Żółte kartki Excelsior: Redouan El Yaakoubi 75'

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 68'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny sędzia meczu - Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Excelsior stanie naprzeciw Utrecht, następne spotkania z drużynami Ajax i Waalwijk. Kolejno natomiast FC Volendam z Ajax. Następne mecze zagra z drużynami Groningen i AZ Alkmaar.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ciekawe poczynania ligi Eredivisie. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Redouan El Yaakoubi Brian Plat wielokrotnie zapewniają fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania męczą kibica. Natrafiamy na wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić spotkania sportowe znanej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Excelsior i FC Volendam oraz ich udział w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Van Donge & De Roo Stadion.