Excelsior - Heracles, wynik spotkania - 3-0

Excelsior - Heracles, wynik końcowy 3-0. W dniu 2022-05-18 16:45 na obiekcie sportowym Van Donge & De Roo Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki Relegation Round pomiędzy Excelsior a Heracles.

Po pierwszej połowie meczu między Excelsior a Heracles wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Azarkan 21' 1-0 R. Niemeijer T. Dallinga 74' 2-0 R. Niemeijer C. Driouech 85' 3-0 M. Wieffer

Żółte kartki Excelsior:

Żółte kartki Heracles: Lucas Schoofs 29'

Czerwone kartki Excelsior:

Czerwone kartki Heracles:

Sędzią głównym tego spotkania był M. van den Kerkhof. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Excelsior zmierzy się już z ADO Den Haag.

Coraz częściej kibice śledzą ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Eredivisie. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców drużyny futbolowe i piłkarze jak Lucas Schoofs stale sprawiają wspaniałym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Wspaniałe zmagania między drużynami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania nas męczą. Natrafiamy na bezlitosne faule, idealne bramki oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Eredivisie i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Excelsior oraz Heracles i ich udział w Eredivisie zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Van Donge & De Roo Stadion.