Excelsior vs FC Volendam, wynik końcowy 4-0

Spotkanie Excelsior vs FC Volendam zakończone wynikiem 4-0 na stadionie Van Donge & De Roo Stadion dnia 2024-04-12 18:00

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do starcia pomiędzy drużynami Excelsior i FC Volendam na Van Donge & De Roo Stadion. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali 4-0. Wynik na przerwę to 2-0 dla Excelsior. Spotkanie odbyło się 3 dni temu o godzinie 18:00, czyli 2024-04-12.

Mecz FC Volendam vs Feyenoord zakończony wynikiem 0-0

Spotkanie FC Volendam kontra Feyenoord zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-04-04 16:45

W piłkarskim starciu pomiędzy FC Volendam a Feyenoord na Kras Stadion, obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc mecz z wynikiem 0-0. Spotkanie to odbyło się 4 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:45, w ramach 28. kolejki Eredivisie. Jak przyjdzie nam teraz sprawozdawać, czterech dni po tej konfrontacji, brak bramek okazał się być głównym akcentem tego starcia.

FC Volendam vs Waalwijk zakończony wynikiem 3-2

Spotkanie FC Volendam vs Waalwijk zakończone wynikiem 3-2

Wczoraj, 7 kwietnia 2024 roku, na Kras Stadion odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami FC Volendam i Waalwijk w ramach 29. kolejki Eredivisie. Po emocjonujących 90 minutach gry, zwycięstwo odniosła drużyna FC Volendam, pokonując rywali 3-2. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, ale Waalwijk nie poddał się i starał się odrobić straty. Ostatecznie to jednak gracze FC Volendam cieszyli się z trzech punktów po końcowym gwizdku sędziego.

FC Volendam kontra AZ Alkmaar 0-4

FC Volendam vs AZ Alkmaar, wynik spotkania - 0-4

Wczoraj, 17 marca 2024 roku o godzinie 11:15 na Kras Stadion odbył się mecz pomiędzy drużynami FC Volendam i AZ Alkmaar w ramach 26. kolejki Eredivisie. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem AZ Alkmaar, które pokonało rywali 4-0. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz PEC Zwolle - FC Volendam 1-1

Mecz PEC Zwolle kontra FC Volendam zakończony wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i FC Volendam, który odbył się na MAC³PARK Stadion, zakończył się remisem 1-1. Mimo starań obu zespołów, wynik na przerwę pozostał bezbramkowy, a ostateczne trafienia padły dopiero w drugiej połowie spotkania. Była to 25. kolejka Eredivisie, która odbyła się 10 marca o godzinie 13:30. Teraz czas na szczegółowe omówienie przebiegu tej emocjonującej rywalizacji.

Mecz FC Volendam vs NEC Nijmegen zakończony wynikiem 2-5

Spotkanie FC Volendam - NEC Nijmegen, wynik 2-5

W meczu 24. kolejki Eredivisie, który odbył się 1 marca 2024 roku na Kras Stadion, FC Volendam podejmował drużynę NEC Nijmegen. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 5:2. Już w pierwszej połowie NEC Nijmegen objął prowadzenie 3:0, kontrolując przebieg gry i ustalając wynik na przerwę.

Skrót relacji

FC Volendam kontra Vitesse zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2023-02-18 15:30 na obiekcie sportowym Kras Stadion rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły FC Volendam oraz Vitesse.