Na obiekcie Kras Stadion dnia 2023-05-28 12:30 odbył się mecz między FC Volendam i Excelsior zakończony wynikiem 3-2

FC Volendam - Excelsior wynik 3-2. W dniu 2023-05-28 12:30 na obiekcie sportowym Kras Stadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą FC Volendam i Excelsior.

Pierwsza połowa meczu między FC Volendam a Excelsior zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: D. van Mieghem 10' 1-0 G. Oristanio S. van Gassel 23' 2-0 F. Antonucci 27' 3-0 D. Murkin L. Lamprou 56' 3-1 M. Azarkan N. Agrafiotis 78' 3-2

Żółte kartki FC Volendam:

Żółte kartki Excelsior:

Czerwone kartki FC Volendam:

Czerwone kartki Excelsior:

Główny sędzia spotkania - J. Kamphuis. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna FC Volendam stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Excelsior podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania w lidze Eredivisie. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy jak raz za razem sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Często obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, wspaniałe bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Eredivisie i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak FC Volendam i Excelsior z ligi Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Kras Stadion.