Na stadionie Kras Stadion dnia 2022-11-06 13:30 odbyło się spotkanie między FC Volendam i Feyenoord zakończone wynikiem 0-2

FC Volendam kontra Feyenoord, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania między FC Volendam a Feyenoord zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-11-06 13:30 na stadionie Kras Stadion odbył się znakomity mecz ligi Eredivisie kolejki 13 pomiędzy FC Volendam a Feyenoord.

Gole strzelali: Danilo 16' 0-1 J. Dilrosun S. Szymański 43' 0-2 Danilo

Żółte kartki FC Volendam: Brian Plat 38' Bilal Ould-Chikh 88'

Żółte kartki Feyenoord: Quilindschy Hartman 38' Gernot Trauner 90'

Czerwone kartki FC Volendam:

Czerwone kartki Feyenoord:

Główny arbiter meczu - Bas Nijhuis, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Volendam stawi czoła Utrecht, następne spotkania z drużynami Cambuur i Heerenveen. Kolejno natomiast Feyenoord podejmie Cambuur. Następne mecze zagra z drużynami Excelsior i Utrecht.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Eredivisie. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Brian Plat Quilindschy Hartman nieustannie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Wspaniałe zmagania między drużynami ligowymi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. FC Volendam oraz Feyenoord i ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Kras Stadion.