Mecz Sparta Rotterdam kontra FC Volendam zakończony wynikiem 4-0 dnia 2022-09-03 18:00 na obiekcie Sparta-Stadion Het Kasteel

Po pierwszej połowie meczu między Sparta Rotterdam i FC Volendam wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-09-03 18:00 na stadionie Sparta-Stadion Het Kasteel rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 5 pomiędzy Sparta Rotterdam a FC Volendam.

Gole strzelali: V. van Crooij 14' 1-0 N. Olij T. Lauritsen 68' 2-0 M. Pinto T. Lauritsen 72' 3-0 K. Saito S. Mijnans 85' 4-0 K. Saito

Żółte kartki Sparta Rotterdam:

Żółte kartki FC Volendam:

Czerwone kartki Sparta Rotterdam:

Czerwone kartki FC Volendam:

Główny arbiter meczu - Edwin Van de Graaf, Netherlands. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Sparta Rotterdam stawi czoła Feyenoord, następne spotkania z drużynami Groningen i Waalwijk. Kolejno natomiast FC Volendam zmierzy się z GO Ahead Eagles. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse i Fortuna Sittard.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Eredivisie. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak nieprzerwanie serwują swoim stałym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych emocji. Ustawicznie obserwujemy ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe gole i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki między drużynami zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Z tego względu warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Sparta Rotterdam i FC Volendam z ligi Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Sparta-Stadion Het Kasteel.